Zpracování osobních údajů

  1. Udělujete tímto souhlas společnosti Canadianport s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, IČ: 17160642, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala tyto osobní poskytnuté v rámci poskytnutí služeb obsahují webová stránka www.damesolar.cz (dále jen web).
  2. Správce shromažďuje na svých webových stránkách dočasné informace, které obsahují soubory cookies, jejich obsah a užití je popsáno v odkazu Cookies v patičce webu.
  3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu na email určený k odebírání souhlasu zapomen@damesolar.cz
  4. Berete na vědomí, že klíčový indentifikátor uživatele webu je emailová adresa. Tzn. Veškerá data a souhlasy jsou vázány na konkrétní zadanou emailovou adresu. Veškerá shromážděná data jsou tedy evidována ve vazbě na emailovou adresu. Na toto je potřeba pamatovat při zpět braní souhlasu.
  5. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však Správce může poskytnou i následujícím subjektům: 
  6. Poskytovatel nabídky řešení fotovoltaiky - dodavatel (pouze nezbytné údaje pro vypracování konkrétní nabídky)
  7. Poskytovatel pojištění případně finančních služeb (vždy spojeno pouze s řešení fotovoltaiky)
  8. Případně další poskytovatelé služeb napojených na energetiku a distribuci el. Energie (např. ověření připojitelnosti u distributora ČEZ)

Zpracovatel prohlašuje, že nikdy nebudou poskytnuté informace použity mimo hlavní předmět použití tzn. zabezpečení kvalitní nabídky a dodávky služeb spojených s fotovoltaikou, zásobení el. energii její distribucí, zpracováním a ukládáním.

  1. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle Nařízení máte právo:

Rady a inspirace

Potřebujete se zorientovat na trhu s fotovoltaikou? Připravili jsme pro vás několik cenných rad, které se vám mohou hodit.
...
Dotace NZÚ Light

Dotace NZÚ Light pro seniory, OZP a osoby pobírající dávky na bydlení

Přečíst článek
...
Postup při žádání o dotaci

Postup podání žádosti, pokud si realizujete FVE sami. V případě, že máte realizaci přes dodavatele, v naprosté většině případů je vyřízení dotace v ceně realizace.

Přečíst článek
...
Fotovoltaické panely - dle čeho je vybrat

Pokud přemýšlíte o investici do fotovoltaických panelů, je důležité vědět, jak správně vybrat ten nejvhodnější typ pro vaše potřeby.

Přečíst článek